Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Připravované akce klubu pro r. 2018

 

 

Klubové roubování

Letošní roubování pro veřejnost proběhne v pátek 23.3.2018 ve skleníku č. 2 Střediska volného času v Lužánkách 13.00 až 17.00 hod.

 

Zjištění zájmu o 1 denní zájezd do Rakouska

Jak si někteří z Vás pamatujete v minulosti jsem několikrát úspěšně  pořádal 1 denní zájezd do Rakouska pro zahrádkáře a citrusáře. V posledních letech se zájem postupně snižoval a vyjížděli jsme nakonec  mikrobusem jen pro 13 osob. V loňském roku se nepodařilo sehnat dostatečný počet zájemců a zájezd se nekonal. Dokonce, když jsem nabízel volná místa v autě na podzimní zahradnický veletrh v Tulln spojený s návštěvou zahradnictví Starkl a Praskac nikdo této příležitosti nevyužil.

Nyní se na mě obrátilo několik zájemců s dotazem, zda se bude letos zájezd konat. Z důvodu loňského malého zájmu a delší nemoci na začátku roku jsem zatím nic neorganizoval.

Tímtobych chtěl zjistit, zda jsou vážní zájemci a má cenu se pokusit domluvit dopravu na zájezd – doba je již pokročilá a nikdo na nás nečeká. Je nutné dát dohromady opravdu vážné=platící zájemce. Mikrobus lze objednávat, až v okamžiku kdy na něj budou peníze – pokud do toho platícímu zájemci něco vleze, bude si muset sehnat náhradu.

Jediný možný termín, tak, abychom kromě návštěv největšího rakouského zahradnictví se středomořskými rostlinami, návštěvou zámeckého parku Belevdere, zájem je i o návštěvu velkého zahradního centra ve Vídni, zahradnictví Starkl a Praskac navštívili i Výstavu rarit v Botanické zahradě Vídeň je:

sobota 14. dubna 2018

V minulosti se na zájezd vybíralo 700-Kč, nepředpokládám, že by cena za dopravu byla nižší.

V případě zájmu Vašeho nebo známých nebo dotazů mě prosím dejte vědět co nejrychleji, nejlépe e-mailem.

Veselý Jaroslav, ing. JaroslavVesely@seznam.cz